Play Darbuka

Play Darbuka
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Play Darbuka, Android mobil cihazlarınız üzerinde parmaklarını kullanarak darbuka çalabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama.

Play Darbuka, asker ve düğün eğlenceleri gibi etkinliklerin vazgeçilmez enstrümanlarından bir tanesi olan Darbuka'yı Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarına getiren eğlenceli ve ücretsiz bir Android müzik uygulaması.

Son derece basit ve sade olarak geliştirilen uygulama çok kaliteli olmamasına rağmen, Android cihazları üzerinde darbuka çalmak isteyenlerin eğlenebileceği bir uygulama. Tamamen ücretsiz olan Play Darbuka uygulamasını indirdikten sonra açarak ekrana gelen darbukadan ses çıkması için ekrana parmaklarını ile dokunmanız gerekiyor.

Direkt olarak ekrana gelen darbukayı çalacağını uygulamayı kullanarak eğlenceli melodiler çıkarabiliyorsunuz. Özellikle kulağı müzik enstrümanlarına yatkın olanların daha iyi kullanabileceği uygulama oldukça basit ama eğlenceli.

Basit anlamda darbuka çalmak isteyenlere yönelik geliştirilen Play Darbuka'yı hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek darbuka çalma keyfini mobil cihazlarına taşıyabilirsiniz.

YORUMLAR