Play Football 2015

Play Football 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Play Football 2015, Android için geliştirilmiş bir futbol oyunu.

Play Football 2015, Android cihazları üzerinde futbol oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin seveceği türden bir yapım. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda yeşil sahaya çıkıp rakibimizi yenmek için mükemmel bir futbol sergilememiz gerekiyor.

Oyunun nasıl bir his verdiğine değinmeden önce grafiklere bir göz atalım. Açıkça itiraf etmek gerekirse Play Football 2015'in grafikleri eski konsolların kalitesinde. Hatta daha geriye gitmek bile mümkün. Uygulama markette çok daha iyi grafikler sunan rakiplerinin olduğunu hesaba katarsak Play Football 2015'in işi bu noktada biraz zora girebilir.

Grafikleri bir kenara bırakacak olursak oyunu oynaması son derece keyifli. Ekranın sağına ve soluna yerleştirilmiş olan butonları kullanarak oyuncularımızı kontrol edebiliyoruz. Sol taraftaki buton oyuncuları yönlendirme görevini üstlenirken sağ taraftakiler şut, pas ve koşma gibi eylemleri gerçekleştiriyorlar.

Oyunda çok fazla bir özellik yok; öz olarak futbol maçlarına yoğunlaşıyor. Penaltı veya serbest vuruş gibi modlar olsa daha zengin olurdu fakat bu şekilde de yeterli diyebiliriz. Futbol oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Play Football 2015'i denemek isteyebilirsiniz fakat beklentilerinizi çok yüksek tutmayın derim.