PO Nerede

PO Nerede
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    403

  • ÜRETİCİ

    Başarsoft

PO Nerede ile size en yakın Petrol Ofisi benzin istasyonunu kolayca bulabilirsiniz

PO Nerede kullanıcılara kendilerine en yakın Petrol Ofisi benzin istasyonunun yerini bulma konusunda yardımcı olan bir mobil akaryakıt istasyonu uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan PO Nerede sayesinde aracınızda yakıtınızın azaldığı durumlarda kolayca size en yakın Petrol Ofisi istasyonunu tespit edebiliyorsunuz. PO Nerede uygulaması sadece bu özellikten ibaret değil, uygulama bunun yanında ek kullanışlı özellikleri de kullanıcılara sunmakta.

PO Nerede uygulaması ile eğer yakıt alma ihtiyacınız varsa uygulamayı çalıştırabilir ve en yakın Petrol Ofisi istasyonunu araştırabilirsiniz. Uygulama size Petrol Ofisi istasyonlarını harita üzerinde gösterebiliyor ve size bu istasyonlara nasıl ulaşabileceğinizi işaretlerde gösteriyor. PO Nerede uygulaması ile Türkiye çapındaki 2239 benzin istasyonun yerini tespit edebilmektesiniz.

PO Nerede uygulaması Petrol Ofisi istasyonlarını ararken size kullanışlı filtreleme seçenekleri de sunuyor. Bu sayede AutoMatic, Oto Yıkama, Maxima, PO/Gaz, Positive Card Öde Geç hizmetlerine sahip yakıt istasyonlarını ayrı ayrı aratabilirsiniz. Ayrıca PO Nerede uygulaması ile Türkiye'deki BRC istasyonlarını görüntüleyebilirsiniz.

PO Nerede'nin bir diğer kullanışlı özelliği ise gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya nasıl ulaşabileceğiniz size harita üzerinde göstermesi.

YORUMLAR