Pocket Footballer

Pocket Footballer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Footballer, ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir futbol oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Pocket Footballer, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletler üzerinde oynayabileceğimiz bir futbol oyunu ki bu zaten adından da net bir şekilde anlaşılıyor.

Oyundaki amacımız son derece basit; futbolcu olarak başladığımız kariyerimizde mümkün olduğunca şöhret kazanmaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek içinse çıktığımız maçlarda üstün performans sergilememiz gerekiyor.

Bir futbol oyuncusu olduğumuz için oyunun bize sunduğu kişiselleştirme seçenekleri bir hayli fazla. Bu seçenekleri kullanarak karakterimizi dilediğimiz gibi oluşturabiliyoruz. Hatta oyuncu ile sınırlı kalmayığ komple takımımızı bile oluşturma şansımız var.

Pocket Footballer'ın en iyi özelliklerinden birisi de tekli oyuncu modlarına ek olarak arkadaşlarımızla bir araya gelip beraber maçlara çıkmamıza imkan veren multiplayer moduna sahip olması.

Çizgi filmlerden fırlamış gibi görünen grafikleri ile herkesin sempatisini kazanabilecek bir oyun olan Pocket Footballer, bu tarz mizahi yönü ağır basan futbol oyunları oynamaktan zevk alanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden birisi.