Pocket League Story 2 1.1.8 (Android)

Pocket League Story 2

Pocket League Story 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket League Story 2, eski zamanlarda atari ile oynadığımız futbol oyunlarını anımsatan eğlenceli ve ücretsiz bir Android futbol oyunudur.

Pocket League Story 2, eğlenceli ve heyecanlı bir oynanışa sahip olan futbol oyununun ikinci versiyonudur. En büyük mobil oyun geliştirici şirketlerden biri tarafından hazırlanan Pocket League Story'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

Büyüleyici grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile dikkatleri çekmeyi başaran oyun, Android cihaz sahipleri tarafından ilgi görmektedir. Oyunda kendi futbol takımınızın sorumluluğunu üstleniyorsunuz. Yeni oyuncu alımları, kulüp kaynaklarının yönetimi ve ligde liderlik pozisyonu hedef ve görevleriniz arasında yer almaktadır.

Oyun içerisinde veriler cihazınız üzerinde saklanmaktadır ve diğer cihazlara transfer edilemez. Ayrıca oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen, ücret ödeyerek bazı ekstra özellikler satın alabilirsiniz.

Özellikler:

  • Etkileyici grafikler
  • Hava durumu değiştirme
  • Arkadaşlarınız ile birlikte oynama
  • Takım kurma ve taraftar topluluğu oluşturma
  • Takımınızı desteklemesi için sponsor bulma

Futbol oyunlarında olması gereken tüm özelliklere sahip olan eski tür bir atari oyununu anımsatan Pocket League Story'i Android cihazlarınıza hemen ücretsiz olarak indirerek bir an evvel takımınızı oluşturmaya başlayın.