Pollop

Pollop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pollop, Android telefonunuzda kullanabileceğiniz soru sorma uygulaması.

Pollop, kafanıza takılan her türlü soruyu sorabileceğiniz bir sosyal platform. Tamamen eğlencesine, gerçekten seçim yapmakta zorlandığınız durumlarda veya işinize bağlı bir soruyu platformun katılımcıları veya sadece arkadaşlarınızla paylaşarak yanıt alabildiğiniz Android uygulamasında soru ve şıklarını görsel olarak ta hazırlama şansına sahipsiniz.

Teknoloji, politika, moda, seyahat, yaşam aklınıza gelebilecek her türlü soruyu sorup yanıt alabileceğiniz sosyal ağ uygulamaları elbette var. En çok kullanılan uygulamalardan Facebook ve Twitter’da anket seçeneği de bulunuyor ancak sadece soru sorma odaklı bir platform olmadığından sorunuzun onlarca gönderi arasında kaynayıp gitme ihtimali oldukça yüksek. Pollop soru sormayı sevenler için özel hazırlanmış özel bir sosyal ağ uygulaması.

Platforma üye olduktan sonra kafanızı kurcalayan soruyu yöneltebiliyorsunuz. Hem sorunuzu hem de şıklarını metin, video veya resimli olarak oluşturabiliyor, sorunuzun süresini belirleyip anbean takip edebiliyorsunuz. Başkalarının yönelttiği sorulara da oyunuzu kullanarak katılım gösterebiliyorsunuz.

YORUMLAR