Popigram

Popigram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popigram sayesinde Instagram hesabınızı daha fazla takipçi sayısına ulaştırabilirsiniz.

Popigram Instagram kullanıcılarının takipçi sayılarını artırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak amacıyla kullanabilecekleri bir uyuglamadır. Hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde Instagram hesabınızın çok daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Instragram hesabınızın bilgileriyle güvenli giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra menüden profil sayfasına giderek beğeni kazandırmak istediğiniz bir fotoğrafı seçmelisiniz. Bu aşamadan sonra kaç beğeni istediğiniz belirtmelisiniz. Takipçi kazan butonuna tıkladıktan sonra kaç kişi istediğiniz belirlemelisiniz.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra uygulama tamamen otomatik olarak her şeyi ayarlıyor. Zaten gayet içgüdüsel bir arayüz sunduğu için herhangi bir problemle karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Uygulama içerisinde yer alan tüm özellikler düzenli bir şekilde sıralanmış.

Instagram hesabınızı aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve daha fazla takipçiye ulaşmak istiyorsanız Popigram’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR