Premier Football Games Cup 3D 1.5 (Android)

Premier Football Games Cup 3D

1.5
Premier Football Games Cup 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Premier Football Games Cup 3D, Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazları üzerince ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz heyecanlı bir futbol oyunudur.

Premier Football Games Cup 3D, Android uygulama marketi üzerinde ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından bir tanesidir. Grafikleri yeterince tatmin edici olmasa da düşük donanımlı cihazlar üzerinde çalışması ile bir çok kullanıcının dikkatini çekmektedir.

Orta sahadan başlayarak rekip galeye ataklar yapmaya ve gol atmaya çalışacağınız oyundaki paslar ve şutlar oldukça gerçekçi. Oyuncunuz ile yapacağınız koşular sayesinde rakiplerinizi geçerek kaleye doğru ilerleyebilirsiniz.

Futbol taraftarlarının ilgisini çeken oyunu Android cihazlarınız üzerinde hiç bir ücret ödemeden oynayabiliyorsunuz. 5 milyona yakın kişi tarafından indirilen Premier Football Games Cup 3D oyunundaki kontrol mekanizmasının hassaslığı sayesinde oyuncuları rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz.

Sizde bir futbol tutkunuysanız bu heyecanlı ve eğlenceli futbol oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR