Prince Battle: Forgotten Sands of Time 1.2.0 (Android)

Prince Battle: Forgotten Sands of Time

Prince Battle: Forgotten Sands of Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlerlemeye dayalı bir oynanış bizleri bekliyor.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer alan Prince Battle: Forgotten Sands of Time ile benzersiz savaş sahneleri ile karşılacağız.

Konsol kalitesindeki oynanışı ile mobil oyuncuların beğenisini kazanacak olan Prince Battle: Forgotten Sands of Time aksiyon dolu sahnelere sahip olacak. Nazdar Tshuks LLC tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak oynanan yapımda farklı bölümler karşımıza çıkacak. İlerlemeye dayalı bir oynanışın yer aldığı yapımda 2D ve 3D farklı grafik açıları da karşımıza çıkacak.

Birçok farklı misyon ile ilerlemeye çalışacağımız oyunda hayatta kalma mücadelesi vereceğiz.
Oyun içerisinde kolaydan zora doğru ilerleyen bir misyon sistemi karşımıza çıkacak. Bonuslar ile ödüllendirilen yapımda oyuncular çeşitli başarımlarda kazanabilecekler.

Oyun içeriside çeşitli kilitli öğelerde yer alacak. Oyuncular farklı kılıç modelleri ile karşılarına çıkan düşmanları etkisiz hale getirecek ve yolculuklarına devam etmeye çalışacaklar.

Ses efektleri ile desteklenen oyunda 3D çözünürlükler karşımıza çıkacak. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan yapım 10 binden fazla oyuncu tarafındna oynanıyor.

İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR