Princess Libby: Dream School 1.0 (Android)

Princess Libby: Dream School

1.0
Princess Libby: Dream School
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prenses gibi yaşamanın altın kurallarını öğreneceğiniz ücretsiz olarak indirilen bir küçük kız çocuğu oyunu.

Asillerin asili Prenses Libby yine harika bir şeyler peşinde koşturuyor. Bu kez eğitime el atan penbeli pırlantalı güzellik abidesi prensesimiz rüyaları süsleyecek bir okul projesine imza atıyor. İşte karşınızda Princess Libby: Dream School. Bu okulda neler olmuyor ki? Pembe midiller at arabasıyla dolaşırken mini ren geyikler mavi gözlerle bize merhaba diyor. Oyunu oynamak için dokunmatik ekranı kullanıyorsunuz. Oyunda hareket eden nesnelere dikkat edin. Bunları tıkladığınızda karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır.

Pembe renklerin eksik olmadığı bu oyun küçük kızların seveceği renkli bir tasarıma sahip. Bu konsepti ön plana alarak oyun çeşitleri sunan bir ekip olan Libii, yine bir Princess Libby oyunuyla özellikle 0-4 yaş arası kızlara hitap edecek bir çalışmaya imza atmış.

Android telefon ve tablet için optimize edilmiş çözünürlük ayarları olan bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ama dekor ve aksesuar amaçlı birçok seçenek size uygulama içi satın alma opsiyonlarıyla sunulacaktır. Bu nedenle çocuğunuza mobil cihazınızı teslim ederken internet bağlantınızı etkisiz hale getirmeyi unutmamanızı öneririz.

YORUMLAR