Princess PJ Party 1.0.0 (Android)

Princess PJ Party

Princess PJ Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Princess PJ Party, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir pijama partisi oyunu

Princess PJ Party, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir çocuk oyunu ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Hedef kitle olarak kendisine kız çocuklarını belirleyen bu keyifli oyunda, pijama partisi vermek isteyen prenseslerin parti organizasyonu görevini üstleniyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza çocukların ilgisini çekebilecek türden, çocuksu ve çizgi filmleri andıran bir grafik konsepti çıkıyor. Prenseslerin ve parti verielcek mekanın tasarımları göz alıcı bir şekilde oluşturulmuş.

Oyunda yerine getirmemiz gereken birçok görev var. Öncelikle partimize çağırmak istediğimiz kişilere göndermek üzere davetiye hazırlamamız gerekiyor. Daha sonra gelen misafirlerimizi spa salonumuzda ağırlamalıyız. Bir partinin vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan birbirinden lezzetli yieyecekler bu oyunda da önemli bir yere sahip. Misafirlerimizi memnun edebilmek için onları lezzetli çörekler ikram etmemiz gerekiyor.

Princess PJ Party'de prensesimizi partiye hazırlama görevi de bize düşüyor. Farklı pijama modellerinden istediğimizi seçip giydirmeli ve prensesin makyajını yapmalıyız.

Belirttiğimiz gibi bu oyun çocuklara yönelik tasarlanmış ve daha fazlasını beklemek hata olur. Yetişkinler için pek keyifli olmasa da çocuklar bu oyunu zevkle oynayacaktır.

YORUMLAR