Project: SLENDER 1.06 (Android)

Project: SLENDER

Project: SLENDER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    678

  • Üretici

    Redict Studios

Project: SLENDER ücretsiz olarak oynayabileceğiniz adrenalin dolu bir korku oyunudur

Project: SLENDER eğer iliklerinize kadar titremenizi sağlayacak bir korku oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Slender Man oyunu olan Project: SLENDER'da oyuncular nasıl geldiklerini bilmedikleri yerlerde kendilerini bularak oyuna başlıyorlar. Oyunda ilk olarak etrafımızın ilginç bir şekilde terkedilmiş, ıssız ve karanlık olduğunu keşfediyoruz. Doğal olmayan bu ıssızlık bizde sürekli izlendiğimiz hissini uyandırmaktadır. Bizi rahatsız eden ve sinir bozucu ürperten bu karanlık içerisinde adeta hapsolmuşsuzdur.

Project: SLENDER'da temel amacımız hapsolduğumuz karanlıktan kurtulmaktır. Bu iş için yapmamız gereken ise etraftaki gizemli notları bulmak ve 8 tanesini bir araya getirmektir. Karanlıkta yolumuzu bulabilmemiz için ise kameramızın ışığından faydalanmaktayız. Bir yandan belli bir pil ömrüne sahip olan kameramızın pil durumuna dikkat etmemiz de gerekiyor ve bu oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor.

Project: SLENDER'de kahramanımızı 1. şahıs bakış açısından kontrol ederken hızlı hareket etmemiz gerekiyor; çünkü oyunda sürekli gizemli bir varlık tarafından izlenmekteyiz. Bu varlık ise Slender Man'dan başkası değildir.

Project: SLENDER kulaklıklarınızı takarak oynayabileceğiniz, zaman zaman ise çığlıklar atmanızı sağlayabilecek eğlenceli bir mobil oyun.

YORUMLAR