Punch Club 1.0 (Android)

Punch Club

1.0
Punch Club
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Punch Club mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz hikaye odaklı bir menajerlik oyunudur

Punch Club sürükleyici bir hikayeye sahip olan ve keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün kılan ilginç bir menajerlik oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Punch Club'da babası mafya tarafından katledilen bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahrmanımızın babası kendi gözleri önünde öldürülünce intikam yemini ediyor ve kendini geliştirerek babasını öldürenleri bulmaya ve hesap sormaya karar veriyor. Biz de ona bu mücadelesinde koçluk yapıyoruz.

Punch Club'da temel amacımız kahramanımıza düzenli antrenmanlar yaptırarak vücut geliştirmesini ve farklı dövüş sanatlarını öğrenmesini sağlamak. Bu çalışmaların meyvelerini ringde topladıkça kahramanımızı daha da geliştirebiliyoruz ve daha güçlü rakiplerle karşılaşabiliyoruz. 

Punch Club'da kahramanımızın nasıl ilerleyeceğini seçme özgürlüğüne sahibiz. Dilersek bileğimizin hakkıyla üst basamaklara tırmanmayı tercih edebilir, dilersek daha gölgeli bir yol tercih ederek yer altından yol alabiliriz.

Punch Club bir rol yapma oyunu gibi oynanabiliyor ve oyunculara uzun soluklu bir eğlence sunuyor.

YORUMLAR