Purple Comet

Purple Comet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Purple Comet, tanıdığı özgürlük ile kullanıcılarını mutlu eden bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Purple Comet, bağımlılık yaratacak bir aksiyon oyunudur.

Basit grafikleriyle görsellik açısından çok şey vaat etmese de bir başladınız mı bırakamayacağınız bir oyun olan Purple Comet mobil oyununda mor renkli bir kuyruklu yıldızı yönlendiriyorsunuz. Uzay boşluğunda sürekli olarak ilerleyen kuyruklu yıldızla 1 puan değerindeki pembe yıldızları ya da 4 puan değerindeki mor yıldızları toplayabilirsiniz.

En büyük artısı oyuncuya özgürlük vermesi olan Purple Comet oyununda ister riske girebilir isterseniz de güvenli bir şekilde ilerleyebilirseniz. Örneğin tehlikeli yerlerde bulunan mor yıldızları pas geçip daha uygun yerlerde bulunan pembe yıldızları toplayarak ilerleyebilirsiniz. Tabi ki karşınıza bazı engeller de çıkacak. Yıldızlarda olduğu gibi engeller de farklı özelliklere sahip durumda. Örneğin gök taşları sabit halde engel iken gezegenlerin de yer çekimi özelliği bulunuyor. Ayrıca oyunda uyduların üzerine giderek onları yok edebilirsiniz. Son derece farklı bir fikir temeline oturtulmuş bu oyunu Google Play Store’dan ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

YORUMLAR