Quick Social

Quick Social
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    110

  • Üretici

    Lupine Development

Quick Social ile sosyal medya hesaplarınızı aynı anda kontrol edebilirsiniz.

Quick Social Facebook, Twitter ve Google+ hesaplarınızdan paylaşım yapmayı oldukça kolay hale getiren bir sosyal medya uygulamasıdır.

Uygulama bildiri alanına yerleştirdiği kısayol ile ayrı ayrı sosyal medya uygulamalarını veya tarayıcınızı açmadan sosyal medya hesaplarınızdan ileti paylaşmanızı sağlar.

Twitter tweetleri, Google+ iletisi ve Facebook iletisi paylaşmak bu şekilde saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

Quick Social sunduğu hashtag desteği ile Facebook ve Twitter iletilerinize hashtaglar eklemeye izin verir. Ayrıca karakter sayacına sahip uygulama tweetlerinizin uzunluklarını size bildirir ve iletilerinizdeki sınırı aşmamanıza yardımcı olur.

Quick Social'ın en kullanışlı özelliği ortak paylaşım yapabilme seçeneğinin olmasıdır. Bu yolla yazdığınız bir ileti aynı anda Facebook, Twitter ve Google+ hesaplarınızda otomatik olarak paylaşılır. Dilediğinizde aktifleştirebileceğiniz otomatik tamamlama mekanizması ile iletilerinizde yazdığınız kelimeler içeriklere göre otomatik olarak tamamlanır ve iletileriniz daha çabuk oluşturulur.

YORUMLAR