RAD Boarding 1.0 (Android)

RAD Boarding

1.0
RAD Boarding
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

RAD Boarding ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kaçış oyunudur

RAD Boarding içerisinde heyecanlı anlar yaşamanızı mümkün kılan ve göze hoş görünen bir mobil kaçış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan RAD Boarding'de dünyaya kıyametin geldiğine tanık oluyoruz ve bu kıyametten kaçmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız bu işi oldukça tarz bir şekilde gerçekleştiriyor; kendisini kovalayan kıyametten sörf yaparak kaçıyor.

RAD Boarding boyunca farklı mekanlarda sörf yapmaktayız. Bu maceramızda buzullarda, kurak ve kaktüslerle kaplı çöllerde ve sık yağmuro rmanlarında sörf yapabiliyoruz. RAD Boarding'de temel amacımız önümüze çıkan engellere takılmadan bölümleri tamamlamak. Bu işi gerçekleştirebilmek için rampalardan uçuyoruz, havada taklalar atarak çılgın akrobatik hareketler yapıyoruz. Biz arka arkaya bu akrobatik hareketleri birleştirince RAD modu aktifleşiyor ve süper yeteneklere kavuşuyoruz. Bizi kovalayan lavlar da yavaşlıyor. Oyun içerisinde bölüm sonu canavarı savaşlarına yer verilmesi RAD Boarding'i daha da heyecanlı hale getiriyor.

RAD Boarding 2 boyutlu bir oyun yapısına sahip. Ekranda yatay olarak ilerlediğimiz oyunda görsel efektler göz alıcı bir kalite sunuyor.

YORUMLAR