Raiden Legacy 1.8.5 (Android)

Raiden Legacy

Raiden Legacy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Raiden Legacy ile en sevilen atari oyunlarından Raiden mobil cihazlarımıza taşınıyor

Raiden Legacy atari salonlarında sayısız jeton harcadığımız Raiden oyunlarını mobil cihazlarımızda oynamamıza imkan tanıyan bir uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz bir uçak oyunu olan Raiden Legacy, Raiden serisinin 4 oyununu bir araya getirmekte. Raiden Legacy içerisinde ilk Raiden oyunu, Raiden Fighters, Raiden Fighters 2 ve Raiden Fighters Jet oyunları yer almakta ve oyuncular bu oyunlardan dilediklerini oynayabilmekte.

Raiden Legacy kuşbakışı olarak savaş uçağınızı kontrol ettiğiniz bir oyun. Oyunda haritada dikey olarak ilerliyoruz ve haritanın çeşitli yerlerinde düşmanlar beliriyor. Silahlarımızı kullanarak düşmanlarımızı yok etmekteyiz. Kullandığımız silahları düşman uçaklarından düşen parçaları toplayarak geliştirebilmekte veateş gücümüzü artırabilmekteyiz. Bölümlerin sonunda yüzlerce düşman uçağıyla savaştıktan sonra bölüm sonu canavarları karşımıza çıkıyor ve bizi heyecan dolu çarpışmalar bekliyor.

Raiden Legacy, Raiden oyunlarının klasik yapılarını koruduğu gibi güzel yenilikleri de birer seçenek olarak sunuyor. Alıştırma bölümü, bölüm seçme imkanı sunan hikaye modu, farklı savaş uçağı seçenekleri, 2 farklı kontrol yöntemi, kontrollerin yerini değiştirebilme seçeneği, tam ekran veya orjinal boyutta oyunu oynayabilme özelliği, otomatik ateşi açıp kapatabilme, 2 farklı zorluk seviyesi, video geliştirmeleri oyunda bizi bekleyen yeniliklerden bazıları.

YORUMLAR