Ramboat: Hero Shooting Game 2.4.0 (Android)

Ramboat: Hero Shooting Game

Ramboat: Hero Shooting Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramboat: Hero Shooting Game bolca aksiyon içeren bir mobil savaş oyunudur

Ramboat: Hero Shooting Game eğer çılgın bir aksiyonun içerisine dalmak ve Rambo filmlerini aratmayan bir serüven yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Ramboat: Hero Shooting Game'de düşman üslerine sızarak tehlikeli görevleri yerine getiren kahramanlarn hikayesi konu alınıyor. Bu kahramanlarımızın düşman üssüne sızdıktan sonra görevlerini yerine getirip kaçmaları gerekiyor. Biz de onlara bu kaçma sürecinde yardımcı oluyoruz. Oyunda 9 farklı kahramandan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Bundan sonra ise aksiyon başlıyor.

Ramboat: Hero Shooting Game'de bir yandan botumuz üzerinde ilerlerken diğer yandan silahlarımızı kullanarak karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda hipopotam, yat, denizaltı, köpekbalığı gibi farklı bot seçeneklerine sahip olduğumuz gibi, makinalı tüfekler, alev silahları, roket atarlar gibi farklı silahları da kullanabiliyoruz. Yolumu üzerindeki bonusları toplayarak geçici süper yetenekler kazanabilmemiz de mümkün.

Ramboat: Hero Shooting Game, Metal Slug gibi klasik aksiyon oyunlarına benzeyen 2 boyutlu bir savaş oyunu. Oyunun göze hoş göründüğü ve bolca aksiyon içerdiği söylenebilir.

YORUMLAR