Rampage Road 1.060 (Android)

Rampage Road

Rampage Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda tempolu bir aksiyon oyunu oynamaya hazırlanın.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer alan Rampage Road, basit grafikleri ile bizlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan mobil aksiyon oyunu, bünyesinde birbirinden farklı araç modellerine de yer veriyor. Tempolu yapısı ile oyuncuların dikkatini çeken yapımda polislerden açmaya ve onları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde araçların yanı sıra oyunculara tank gibi askeri donanımlara sahip araçlarda yer almaktadır.

Oyun içerisinde sadece bir harita bulunmaktadır. Bu harita da engebeli arazilerin aksine düz bir platform yer almaktadır. Bu platforma bir havaalanı da diyebiliriz. Pixel grafikler ile geliştirilen yapım, tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulmuştur. Oyundaki amacımız çevremizde bulunan polis ve diğer araçları vurarak parçalamaktır. Oyuncular dilerlerse mevcut araçlarının zırh ve hız gibi özelliklerini geliştirebilir ve daha etkili bir hale getirebilirler.

Rampage Road içerisinde ilerlerken karşımıza çıkan altınları toplayarak yeni araçların kilitlerini de açabiliriz. Denizlerde de aksiyon deneyimi yaşayacağımız oyunda gemi seçenekleri de bulunuyor. Oyunculara araçlarına silah takarak da düşmanları etkisiz hale getirebilirler.
 

YORUMLAR