Random Fighters

Random Fighters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Random Fighters ilginç bir mobil dövüş oyunudur

Random Fighters oldukça ilginç ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan, içerisinde farklı oyun türlerini birleştiren bir mobil oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Random Fighters bir dövüş oyunu ile bulmaca oyunu karışımı şeklinde hazırlanmış bir oyun. Random Fighters'da dövüşçümüzü seçerek arenaya çıkıyoruz ve rakibimizi pataklamak için ekrandaki bulmacayı çözüyoruz ve özel hareketler yapıyoruz. Bu sayede kontrollerle boğuşmadan rahatlatıcı bir şekilde dövüşebiliyoruz.

Random Fighters'ın dövüş mekanikleri Mayın Tarlası oyununa benziyor. Oyunda kahramanımızın Street Fighter gibi dövüş oyunlarındakine benzer şekilde aduket gibi saldırılar yapması için oyun tahtasında özel saldırıları temsil eden simgeleri bulmamız gerekiyor. Her elde 10 hamle hakkına sahibiz. Bu hamlelerde oyun tahtası üzerindeki kareleri açıyoruz. Altından saldırı simgeleri çıkabileceği gibi kırmızı çarpı işaretleri de çıkabiliyor ve hamlemizi etkisiz ale getiriyor.

Random Fighters'da dövüşleri kazandıkça yeni hareketlerin ve karakter kişiselleştirme seçeneklerinin kilidi açılıyor. 8 bit retro grafiklerle süslenmiş oyunda multiplayer desteği de mevcut ve bu syaede internet üzerindne diğer oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz.