Random Heroes 2 1.1.1 (Android)

Random Heroes 2

Random Heroes 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Random Heroes 2, kendisinden bir önceki oyundan daha fazla silahlarıyla ve yeni karakterleriyle oyuna derinlik katıyor. Serinin ikinci oyunu bu sefer en az iki kat daha uzun bir oyun süresine sahip.

Ravenous Games'in büyük bir başarısı olan Random Heroes oyununun devamı olan Random Heroes 2, yine benzer Mega Man tarzı shooter ve sidescroller kombinasyonunu birleştiriyor. Yine her yeri sarmış olan zombie ordusuna karşı mücadele eden kahraman sizsiniz. Sağ ve sol yön tuşlarıyla birlikte zıplama ve ateş etme opsiyonları olan Random Heroes 2, bir önceki oyun gibi güzel bir retro stiline sahip.

Oyun içersinde topladığınız paralar aracılığıyla bölüm sonlarında alışveriş yapmanız mümkün. Yapılan alışverişler arasında yeni karakterler var veya isterseniz silahınızı değiştirmeniz de mümkün. Karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. Kimisi daha güçlüyken, başkaları daha hızlı veya daha dayanıklı. Silahlara gelecek olursak, isterseniz elinizdeki silahları güçlendirebiliyorsunuz, isterseniz geniş ürün yelpazesinden gönlünüzde olan silaha sahip oluyorsunuz.

Oyunda paraları kendiniz toplayıp sıkıntısız bir şekilde her türlü silaha ve karaktere ulaşabiliyorsunuz. Ne var ki acelesi olan ve zaman oynayan oyunseverler beklemek konusundaki sıkıntılarını da giderebiliyorlar, çünkü oyun içi satın alma opsiyonlarıyla derhal istediğiniz silaha ve karaktere kavuşabiliyorsunuz. Kendi tecrübeme dayanarak söyleyeyim, oyuna haksızlık etmemek adına adım adım oynamak da oldukça zevkli. Neticede sahip olduğunuz her şey alın teriyle elde edilmiş olacak.

Random Heroes 2, bir öncekinden daha detaylı bir oyun. Ve yeni eklenen özelliklerle birlikte oyunu rakamlara dökelim:
90'ın üstünde bölüm
22 farklı silah
18 kendine has karakter
Yenilenen toplanabilir eşyalar
Daha büyük oyun haritaları
Google Play Achievement Sistemi

YORUMLAR