Rat On A Scooter XL 1.23 (Android)

Rat On A Scooter XL

Rat On A Scooter XL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rat On A Scooter XL, Android cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir platform yarış oyunu.

Rat On A Scooter XL, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir oyun arayışında olanları sevindirecek bir yapım. Platrom yarışı olarak nitelendirebileceğimiz bu oyunda scooter'a binip ilerlemeye çalışan sevimli bir fareye yardım ediyoruz.

Oyundaki temel amacımız tehlikeli platformlar üzerinde ilerlemek ve karşımıza çıkan peynirleri toplamak. Peynirleri toplama esnasında aynı zamanda tehlikeli akrobatik hareketler sergileyerek mümkün olan en yüksek puanı toplamak. Bu esnada karşımıza yararlanabileceğimiz pek çok günlendirici ve bonus çıkıyor. Bonusları toplayarak nihai puanımızı hatırı sayılır ölçüde artırabiliyoruz.

Rat On A Scooter XL'da karşılaştığımız grafikler türünün en iyi örneği değil. Açıkçası daha yolu olduğunu söylemek hata olmaz. Fakat iş keyif faktörüne gelince, Rat On A Scooter XL'in epey iyi işlere imza attığını söyleyebiliriz.

Platfomr türü yarış ve koşu oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız ve farklı bir alternatif arayışındaysanız Rat On A Scooter XL'a mutlaka göz atın.

YORUMLAR