Rayman Fiesta Run (Android)

Rayman Fiesta Run

Rayman Fiesta Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rayman Fiesta Run, hem akıllı telefon hem de tabletinizde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir platform oyunudur.

Rayman Fiesta Run, Ubisoft’un efsanevi karakteri Rayman’ın yeni maceralarını konu alan bir platform oyunudur. Heyecanlı sahnelerin yer aldığı oyunu hem akıllı telefonunuzda hem de tabletinizde uzun süre boyunca hiç sıkılmadan keyifle oynayabilirsiniz.

App Store’da 2012 yılının en iyi oyunu seçilen Rayman Jungle Run’ın devamı niteliğinde hazırlanan Rayman Fiesta Run, yerinde duramayan Rayman adlı karakterin Fiesta’da geçen yeni macerasına dalış yaptığımız bir oyun. 75 bölümden fazla seviyenin yer aldığı oyunda Rayman uçma, zıplama, duvara tırmanma yeteneklerinin yanı sıra kayma, yüzme, küçülme gibi yeni güçlere sahip. Rayman’ın yeni güçlerini açığa çıkarmanız sizin elinizde.

Etkileyici grafiklerle süslenen ve sürükleyici oyun deneyimi yaşatan Rayman Fiesta Run’da şenliklerle dolu 4 yeni dünyada geçiyor. Onlarca seviyenin yer aldığı oyunda her bölümün sonunda karşınıza son derece kötü görünümlü yaratıklar çıkıyor. Ölüler Adası’na ulaşmak için bu yaratıkları yenmeli ve yolunuza devam etmelisiniz. Yol boyunca karşınıza çeşitli tuzaklar ve oldukça kızgın düşmanlar çıkacak. Uça sarı yaratıkları toplayarak yeni güçler ve müthiş ödüller kazanabilirsiniz. Oyunda elde ettiğiniz başarımları, etkinliklerinizi Facebook’ta paylaşmanız da mümkün.

Rayman Jungle Run oyununu oynadıysanız Rayman’ın Fiesta dünyasında geçen bu yeni oyununu da kesinlikle seveceksiniz.

YORUMLAR