Real Ping Pong

Real Ping Pong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Ping Pong, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz oldukça gerçekçi oyun fiziğine sahip bir masa tenisi oyunudur.

Masa tenisi oynamayı seviyorsanız yada ilk defa denemek istiyorsanız Real Ping Pong'u Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

Gerçekçi olmak gerekirse oyunun grafikleri kötü fakat oyunun fizik motoru güzel olduğundan oynarken oldukça keyif alabilirsiniz. Oynarken raketinizi hareket ettirerek topa vurabilmek için sağa ve sola götürmeniz gerekiyor.

Oyunda en çok ihtiyacınız olan şey ise zamanlama. Doğru zamanlama sayesinde sayıları alarak rakiplerinizi bir bir yenebilirsiniz. Oyuna başlarken 10 tane milli takım arasından bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra diğer takımlar ile karşılaşarak onlara karşı müdacele edeceksiniz. Seçebileceğiniz takımlar arasında Almanya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Japonya, İsveç, Amerika ve Austurya bulunuyor.

Rakiplerinizi yendikçe yeni rakiplerin kilidi açılmaktadır. Yenildiğiniz taktirde yenene kadar aynı rakiple oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Özellikler:

  • Gerçekçi oyun yapısı
  • Rahat kontrol mekanizması
  • Ücretsiz

Oyunun eksi yönlerini söylemek gerekirse, 10 takım olması ve bu 10 takımı yendikten sonra oyunun belirli bir süre sonra sıkıcı gelmesi diyebilirim. Ayrıca grafiklerinin de biraz kötü olması bazı oyuncuların oyunu oynama isteğini kaçırabilir. Yine de masa tenisi oynamak için tercih edebileceğiniz iyi alternatif arasında yer aldığını söyleyebilirim.

YORUMLAR