Real Sniper

Real Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Sniper, şehrinizi işgal eden düşmanları keskin nişancı tüfeğinizle teker teker avlayacağınız heyecan dolu ve ücretsiz bir Android aksiyon oyunudur.

Real Sniper, keskin nişancı tüfeğinizi kullanarak şehrinizi işgal etmiş olan kişileri öldüreceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Şehri işgal eden düşmanlar, sokaklarda tur atarak kimseyi sokmuyorlar. Fakat şansınıza sizi farketmemiş oluyorlar. Bu durumun avantajından faydalanarak şehrinizi düşmanların elinden kurtarmalısınız.

Basit bir oyun olmasına rağmen grafik kalitesi sizi tatmin edecektir. Kullanıcı dostu arayüzü ve sorunsuz kontrol mekanizması sayesinde oynarken büyük keyif veren oyunda farklı dil seçenekleri de mevcut.

2 farklı oyun modu ve senaryosu bulunan oyunda sınırsız oyun moduna girerek şehirdeki düşmanları öldürmeye sınırsız devam edebiliyorsunuz. Peki düşmanlrı nasıl öldürücem derseniz, oyunun adında gizli aslında. Keskin nişancı tüfeği yani Sniper silahınız ile onları keklik gibi avlayabilirsiniz. Farklı silah türleri dışında karakterinizin daha az yara alması için zırh ve sağlık kitleri de bulundurabilirsiniz.

Aksiyon oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz Real Sniper oyununu hemen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip oynamaya başlamanızı öneririm.