RealTimes (Android)

RealTimes

RealTimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RealTimes'ı kullanarak Android cihazınızdaki fotoğraf ve videolardan yeni hikaye videoları oluşturabiliyorsunuz.

RealTimes uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ellerinde bulunan fotoğraf ve videoları kullanarak yeni hikaye videoları yaratmakta kullanabilecekleri ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Uzun yıllardır tanınan Real Player’ın üreticisi tarafından hazırlanan ve oldukça güzel çalışan bir mekanizmaya sahip olan uygulama, böylelikle tüm temel video hazırlama işlemleri için yardımınıza koşacaktır.

Uygulamayı kullandığınızda hem cihazınızda kayıtlı bulunan fotoğrafları yönetebiliyor, hem de elinizdeki bu fotoğraflara ek olarak videoları da yeni videolar yaratmak için kullanabiliyorsunuz. Hazırlanan videoların bir zaman tüneli üzerinde kolayca incelenebilir durumda olmaları sayesinde belli bir zaman dilimine ait üretimleri de ayırt etmeniz daha kolay bir hal alıyor.

Dilerseniz RealCloud sisteminden faydalanarak hazırlanan içeriklerinizi bulut depolama hizmetlerinde barındırabiliyor, buradan da dostlarınızla paylaşarak onların da izlemelerini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca albümleriniz arkadaşlarınız tarafından görüntülendikçe bildirimler alma ve haberdar olma gibi bir şansınız da mevcut. 2 GB’a kadar ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu depolama servisi, daha fazla depolama için uygulama içi satın alma seçenekleri de barındırıyor.

Fotoğraflarınızı derleyerek oluşturulan hikaye videonuzdaki bu fotoğraf akışını beğenmemeniz halinde kullanabileceğiniz remix butonu da size oldukça yardımcı olacaktır. Bu vesileyle fotoğrafların rastgele yeniden sıralanmalarını sağlamanız, daha güzel bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Tabii ki videolarınızı dostlarınıza gösterebilmeniz için gerekli olan sosyal medya paylaşım butonları da uygulama içerisinde unutulmamış. RealTimes ile tüm ağlarda videolarınızın görüntülendiğinden emin olabiliyorsunuz. Uygulamanın standart işlevlerinin herhangi bir internet bağlantısı gerektirmemesi ise pek çok kullanıcının hoşuna gidecektir. Denemeden geçmemeniz gereken video hazırlama uygulamaları arasında yer aldığını düşünüyorum.

YORUMLAR