Free2X Sound Recorder

Free2X Sound Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49,146
  • DOSYA BOYUTU 2.31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free2X

Free2X Sound Recorder, bilgisayar kullanıcılarının ses kaydetmek için kullanabilecekleri ücretsiz ve basit bir ses kaydetme programıdır.

Free2X Sound Recorder, bilgisayar kullanıcılarının farklı ses kaynakları üzerinden ses kaydı yapmalarına olanak sağlayan ücretsiz ve oldukça etkili bir ses kaydetme programıdır.

Program sayesinde mikrofon yardımıyla kayıt yapabileceğiniz gibi bilgisayarınız üzerinde müzik dinlerken veya çevrimiçi bir radyo kanalını internet üzerinde dinlerken de kayıt yapabilirsiniz.

Oldukça sade ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla yapabileceğiniz tüm işlemler elinizin altında yer almaktadır ve Free2X Sound Recoder'ın kullanımı sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz sayesinde oldukça basittir.

Kaydedeceğiniz sesleri MP3, WMA, OGG ve WAV formatlarında bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz Free2X Sound Recorder ile isterseniz ses ayarlarını özelleştirme şansına da sahipsiniz. Ayrıca kayıt alacağınız cihazı ve giriş kanalını da seçebileceğiniz program, ses kaydetme işlemleri için gerçekten ideal bir çözüm sunmaktadır.

Ses kaydetme, ara verme ve kaydı durdurma işlemlerini çok daha kolay bir hale getirmek için klavye kısayol tuş desteğine de sahip olan uygulama üzerinde kullanacağınız farklı fonksiyonlara ait klavye kısayol tuşlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi de içerisinde entegre bir zamanlayıcıya sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar ses kaydı işleminin otomatik olarak belirledikleri zamanda başlamasını sağlayabilecekleri gibi hangi zaman aralıklarında ses kaydı gerçekleştirmek istediklerini de ayarlayabilirler.

Tüm bunların dışında program içerisinde yer alan entegre medya oynatıcı yardımıyla kaydetmiş olduğunuz tüm sesleri kolayca tekrar dinleyebilirsiniz.

Kolay kullanılabilen ve kullanışlı birçok fonksiyonu bir araya getiren ücretsiz bir ses kaydetme programı olan Free2X Sound Recorder'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.