Redeemer: Mayhem Free

Redeemer: Mayhem Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redeemer: Mayhem Free uyuşturucu çeteleriyle savaştığınız bir mobil aksiyon oyunu

Redeemer: Mayhem Free kahramanınızı izometrik kamera açısından yöneterek suçlularla ve uyuşturucu mafyalarıyla savaştığınız birr mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Redeemer: Mayhem'in bu ücretsiz versiyonunda oyunculara oyunun bir bölümünü oynayabilme ve oyunun tam sürümü hakkında bir fikir sahibi olabilme imkanı veriliyor. Bu sayede oyunun tam sürümünü satın alıp almama konusunda karar verebiliyorsunuz. Oyunda Meksika'ya konuk olmaktayız. Bütün olaylar bir papazın cemaatinin acımasız bir uyuşturucu çetesi tarafından katledilmesiyle başlıyor. Bunun üzerine papaz kutsal görevini bırakarak yeminini bozuyor ve uyuşturucu çetesiyle savaşmak ve intikam almak için silahlarını kuşanıyor. Biz de ona bu macerasında eşllik ediyoruz, suçlular ve mafya patronlarıyla kanlı bir mücadeleye giriyoruz.

Redeemer: Mayhem Free temel olarak sanal kontrol çubuklarıyla oynadığınız ve etrafınızdan size yaklaşan düşmanları yok ederek bölümlere geçmeye çalıştığınız bir aksiyon oyunu. Oyunun yapısı Diablo tarzı rol yapma oyunlarına benziyor; fakat farklı olarak ateşli silahlar kullanıyoruz ve düşmanlar bize dalga dalga saldırıyor. Oyunda 15 farklı silah seçeneğinden birini kullanabilmekteyiz. Ayrıca bize geçici avantaj kazandıran bonuslar da oyun içerisinde yer alıyor.

Redeemer: Mayhem Free'nin tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir. Oyunun bu versiyonunda sadece bir bölümü oynayabilsek de eğlenceli anlar yaşayabilmemiz mümkün.