Redhead Redemption by 9GAG

Redhead Redemption by 9GAG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redhead Redemption by 9GAG, 9GAG'ın resmi mobil oyunudur

Redhead Redemption by 9GAG internet üzerinde oldukça popüler olan ve mizahi paylaşımlar yapan 9GAG tarafından geliştirilmiş olan eğlenceli bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Redhead Redemption'da iki kardeşin hikayesi konu alınıyor. Şehirde sıradan bir günde havuç kafalı May ve silah ustası bebek kardeşi George evde vakit geçirirken evlerinin önündse bir anda zombile beliriyor. Bunun üzerine May sırtına kardeşini aldığı gini yola çıkıyor ve zombilerden kaçmaya başlıyor. Biz de May ve George'a yardım ederek zombilerden kaçmalarını, önündeki engellerden sıyrılmalarını ve yollarına çıkan zombileri yok etmelerini sağlıyoruz. 

Redhead Redemption by 9GAG 2 boyutlu renkli grafiklere sahip. Oyunda ekranda sürekli dikey olarak ilerliyoruz ve ateş ederek zombileri yok ediyoruz. Ayrıca bizi dev zombiler ve bölüm sonu canavarları da kovalıyor. Oyundaki aksiyonun dozunun oldukça yüksek olduğu söylenebilir. Yol üzerinde sokak kedilerini toplayabiliyor ve onlara silah vererek yardımcılarımız haline dönüştürebiliyoruz. Bize sunulan farklı silah seçeneklerini satın alabildiğimiz gibi geliştirebilmemiz de mümkün.

Redhead Redemption by 9GAG'de hikaye modunun haricinde farklı oyun modları da yer alıyor. Oyunu hem dokunmatik kontroller aracılığıyla hem de hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz. Eğer basit ve eğlenceli bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz Redhead Redemption by 9GAG'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR