Repost & Save for Instagram 1.0.0 (Android)

Repost & Save for Instagram

Repost & Save for Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'daki fotoğraf ve videoları tek bir tuşla indirebilir, diğer sosyal medya platformlarında reklamsız olarak paylaşabilirsiniz.

Instagram için yardımcı bir uygulama olan Repost & Save for Instagram uygulaması, arkadaşlarınızın paylaştığı video veya fotoğrafları indirebilmenize ve yeniden paylaşmanıza imkan sağlıyor.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Repost & Save for Instagram uygulaması, bir kullanıcının paylaştığı görselleri kolayca indirebilmeniz için pratik bir çözüm sunuyor. Video veya fotoğrafları cihazınıza kaydedebileceğiniz gibi, diğer sosyal ağlara da reklamsız ve filigransız şekilde paylaşmanıza imkan sağlıyor.

Uygulama ile fotoğraf veya video indirme işlemi çok basit birkaç adımla gerçekleşiyor. Instagram’a girdikten sonra indirmek istediğiniz fotoğrafın sağ tarafında bulunan üç noktalı butona tıklayarak Paylaşım URL’sini Kopyala seçeneğine tıklıyoruz. Bu işlemden sonra fotoğraf uygulamaya gönderilecektir. Telefonunuzun üst menüsünde çıkan uygulama bildirime tıklayıp uygulamayı açıyoruz ve indir butonuna basarak fotoğrafı indiriyoruz. Herhangi bir fotoğrafı veya videoyu Repost yani yeniden paylaşmak için de aynı adımları uyguladıktan sonra bu kez Repost düğmesine tıklıyoruz ve hangi platformda paylaşmak istiyorsak menüden seçiyoruz.

Instagram’dan fotoğraf indirmek ve yeniden paylaşmak için oldukça pratik bir çözüm sunan Repost & Save for Instagram uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR