Rescue Copter

Rescue Copter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rescue Copters Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir helikopter oyunu olarak öne çıkıyor.

Rescue Copters, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir helikopter oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız zor durumda olan insanları helikopterimiz vasıtasıyla kurtarmak.

Kurtarmamız gereken insanların denizde mahsur kaldıkları için kurtarma görevi zorlu geçiyor. Görevimiz fazlasıyla tehlikeli olduğu için hem yardıma muhtaç insanları hem de kendimizi tehlikeye sokmamak için hassas davranmalıyız. Kurtarılmayı bekleyen insanlarla aramızda farklı türden engeller bulunuyor. Köpekbalıkları, adalar ve denizfenerleri gibi engelleri aşarak kazazedeleri tek tek heliopterimize almakla meşgul oluyoruz.

Oyunda görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiren bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Zorlu görevler esnasında aklımızdaki düşünceleri kolayca gerçek hayata geçirebiliyoruz. Helikopterimizi aşağı, yukarı, ileri ve geri hareket ettirerek varış noktamıza ulaşmamız bekleniyor.

İşimiz kazazedeleri kurtarmakla bitmiyor. Onları alıp geri götürmekle de yükümlüyüz. Helikopterimizi sarsıntısız bir şekilde yere indirmek işimizin son ayağını oluşturuyor. Genel olarak keyifli bir atmosfer sunan Rescue Copters, bu tarz aksiyon odaklı beceri oyunlarından keyif alanların denemesi gerekenler arasında.

YORUMLAR