Ribony

Ribony
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ribony Android uygulamasıyla İnternet üzerinden yüzlerce kişiyle sohbet edip arkadaş olabilirsiniz.

Ribony internet üzerinde yüzlerce kişiyle anında sohbet edebileceğiniz bir eğlence platformu. Oldukça güzel bir arayüzü olan Ribony'nin mobil versiyonunun tasarımı oldukça sade tutulmuş. 

Ribony ile kendi profilinizi oluşturup insanların sizinle sohbet etmesini bekleyebilirsiniz. Veya size ait olan hesabınızla diğer insanlarla siz sohbet edebilirsiniz. Sohbet penceresinin ise kullanımı oldukça kolay. İnternet üzerinden yaptığınız sohbetlerde dilerseniz hiç hesap açmadan Anonim olarak sohbet edebiliyorsunuz. Yalnız anomim olduğunuz zaman size pek itibar edilemsini beklemeyin. Çoğunlukla 14-19 yaş arasındaki kişileirn kullandığı Ribony ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Uygulamanın diğer bir farklılığı kişilere Ribbon adı verlen bazı özellikler vermeniz. Konuşkan, Esprili, Dürüst ve Sempatik olarak 4 kategoride bulunan özelliklere kullanıcıyı beğenirseniz yıldız veriyorsunuz. Yalnız yıldız verebilmek için kayıtlı kullanıcı ile biraz sohbet etmeniz gerekiyor. Ribony yetkilileri olası sahte yıldızları bu şekilde engellemeye çalışmış.

Ribony uygulamasında birçok olaylık sunuluyor. Mesela sohbet ettiğiniz bir kişiyi beğenmediğiniz zaman bloklama imkanınız var. Bu sayede kullanıcıyı kendinizden uzaklaştırabiliyorsunuz. Oldukça yaygın kullanılan Ribony uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  Şimdilik sadece Android versiyonu bulunuyor.

YORUMLAR