Rival Knights 1.0.0o (Android)

Rival Knights

Rival Knights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gameloft tarafından ücretsiz olarak sunulan Rival Knights oyunseverlere aksiyon dolu bir deneyim sunuyor.

Rival Knights Gameloft'un elinden çıkan mükemmel oyunlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ortaçağın heyecan dolu şövalye düellolarına şahit oluyoruz. Ün ve gücün çok önemli olduğu bu dünyada rakiplerimizle mücadele ederek onları saf dışı bırakmaya çalışıyoruz.

Oyunun en dikkat çeken yanlarından birisi de oyunseverlere farklı kategorilerde onlarca farklı upgrade seçeneği sunuyor olması. Bu tarz oyunlarda sunulan upgrade seçenekleri oldukça önemli bir yere sahip çünkü tekdüze giden sıradan bir oyundan kimse zevk almaz. Yapımcılar da bunun farkında olacak ki oyunda at, zırh, miğfer, mızrak ve flama gibi eşyalarımızı dilediğimiz gibi upgrade edebiliyor ve yenilerini satın alabiliyoruz.

Rival Knights adeta bir play-off havasında ilerliyor. Önümüzdeki rakipleri yenerek onları saf dışı bırakmalı ve önümüzdeki rakiplere yoğunlaşmalıyız. Bildiğiniz gibi bu tarz oyunlarda ilk rakipler oldukça kolay ve güçsüz oluyor. İleriki bölümlerde ise daha zorlu rakipler bizleri bekliyor. Bunları yenebilmek için karakterimizi güçlendirmemiz gerekiyor.

Oyunda gerçek rakiplere karşı da mücadele edebilme şansına sahipsiniz. Fakat bu turnuvalar belirli saatler içerisinde düzenleniyor ve ayrı sıra tabanlı saldırı sistemine sahip.

Eğer aksiyon dolu ücretsiz bir oyun arıyosanız Gameloft tarafından ustaca tasarlanmış bu oyunu mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.