Robot Aircraft War

Robot Aircraft War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robot Aircraft War retro oyun yapısına sahip bir 2 boyutlu uçak savaşı oyunudur.

Robot Aircraft War atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up oyunlarına benzer bir yapıya sahip olan bir mobil uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Robot Aircraft War'da oyuncular bir savaş pilotu olarak kendilerine verilen görevleri tamamlayarak anavatanlarına saldıran düşman birliklerini yok etmeye çalışıyorlar. Bu iş için son teknolojiyle donatılmış savaş uçağımıza atlıyoruz ve gökyüzüne açılıyoruz. Karşımıza birçok farklı düşman türünün yanında kuvvetli bölüm sonu canavarları da çıkmakta.

Robot Aircraft War'da ekranda dikey olarak ilerlemekteyiz ve üzerimize saldıran düşmanların mermilerinden kaçmaya çalışmaktayız. Bir yandan da ateş ederek yok ettiğimiz düşmanlardan bonuslar düşmekte. Bu bonusları topladığımızda ateş gücümüzü artırabiliyoruz ve daha gelişmiş silahlara sahip olabiliyoruz. Oyunun 2 boyutlu grafikleri oldukça renkli ve çizgiroman havasına sahip. Görsel efektler de yine aynı renkliliği korumakta.

Robot Aircraft War dokunmatik kontrollerle kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Eğer bu türde uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız Robot Aircraft War denemeye değer.

YORUMLAR