Rocket League Hot Wheels RC Rivals Set 1.0.21 (Android)

Rocket League Hot Wheels RC Rivals Set

Rocket League Hot Wheels RC Rivals Set
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arabalar ile gol atmaya çalışacağız.

Mattel tarafından geliştirilen Rocket League Hot Wheels RC Rivals Set mobil platformda aksiyon oyunları arasında yer alıyor.

Aracımız ile maçlara katılacağımız oyunda amacımız topu kaleye kadar götürerek gol atmak olacak. Kaliteli grafiklere sahip olan mobil aksiyon oyunu eğlence ve rekabet dolu yapısı ile kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanacak. 10 binden fazla oyuncu tarafından aktif olarak oynanan yapım ücretsiz yapısı ile daha geniş kitlelere de ulaşacak gibi görünüyor. 7 Aralık’tan bu yana mobil platformda oynanan Rocket League Hot Wheels RC Rivals Set zengin yapısı ile oyunculara farklı araç modelleri sunuyor.

Dileyen oyuncular tek başına dileyen oyuncular da gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular ile mücadelelere katılabilecekler. Oyun içerisinde iki farklı mod yer alacak. Bu modlar ‘Challenge Mode’ ve ‘Multiplayer Mode’ olarak duyuruldu. Challenge Mode’da oyuncular çevrimdışı olarak maçlara katılabilecekler. Multiplayer mode’da ise oyuncular dünyanın dört bir yanından oyuncular ile mücadele edecekler.

Tamamen ücretsiz olan mobil aksiyon oyunu Google Play üzerinden indirilebiliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR