Route Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    144

  • Üretici

    Hitcents.com, Inc.

Route Z bolca aksiyon içeren bir mobil zombi oyunudur.

Route Z eğer hem yarışmayı, hem de aksiyonu seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Route Z'de dünyanın kıyamete sürüklenmesine tanık oluyoruz. Dünya üzerinde ansızın patlak veren bir salgın hastalık nedeniyle insanlar topluca ölmüşlerdir. Fakat bu hastalık bu insanları sadece öldürmekle kalmamış, onları öldükten sonra dirilterek kana susamış canavarlara dönüştürmüştür. Hayatta kalan az sayıda insan ise bu nedenle insanlık soyunun tükenmesi tehlikesiyle yüzleşmiştir. Bu durumda yapabileceğimiz ilk şey güvenli bir sığınak bulmaktadır. Güvenli bir yere ulaşmak için ise silahlarla donatılmış aracımıza atlamamız gerekiyor ve zombiler tarafından istila edilmiş yollarda ilerlememiz gerekiyor.

Route Z'de aracımız sürekli ilerlerken karşımıza zombiler çıkıyor ve aracımıza asılarak bizi durdurmaya çalışıyorlar. Bunun yanında yol üzerinde devrilmiş araçlar, barikatlar ve çeşitli engeller de yer alıyor. Oyunda temel amacımız aracımız parçalanmadan en zuun mesafe yol almak. Reflekslerimizi test ederek engelleri geçiyoruz ve yol üzerindeki paraları topluyoruz. Ayrıca aracımıza eklediğimiz silahlarla zombilerden kolayca kurtulabiliyoruz. Zombiler güçlendikçe kazandığımız parayla silahlarımızı da güçlendirebiliyoruz. Oyunda 8 farklı araç yer alıyor. Bu araçları da kazanacağımız parayla açabilmemiz mümkün.

Route Z oldukça yüksek kaliteli grafikler sunuyor. Oyunu hem dokunmatik kontrolleri hem de hareket sensörünü kullanarak oynayablirsiniz. Bolca aksiyon içeren Route Z bpş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için güzel bir seçim olabilir.

 

YORUMLAR