Rover.com (Android)

Rover.com

Rover.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ev hayvanların dünyasını yakından takip edenlerin birbirilerini bulduğu ücretsiz bir sosyal medya uygulaması.

Kedi, köpek ve benzeri ev hayvanları sizin yaşamınızın önemli bir parçasıysa Rover.com websayfasının özel Android uygulaması sizin de ilgi alanınıza hitap eden ilginç seçenekleri ulaşılabiliyor kılacaktır. Ev hayvanları arayanlar, besleyenler ve bu konuda bilgi veya problem paylaşmak istenlerin birbirilerini bulduğu bu sosyal medya aracı sayesinde sevimli dostlarınızla aranızdaki bağı güçlendirecek bir ilişki kurmanız mümkün olacak.

Yoğun çalışan, veya yurt dışı gezisine çıktığı için hayvanlarınıza bakacak birilerini mi arıyorsunuz. Bu topluluk içerisinde böyle insanları bulabileceğiniz gibi yine aynı uygulama üzerinden yapılan fotoğraflı paylaşımlarla ev hayvanınızın son durumunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Yeni yavrulayan hayvanlarınızın minik evlatlarına sahip çıkacak insan arıyorsanız yine doğru yerdesiniz demektir.

İnsanların birbiriyle iletişim kuracakları bir sosyal medya ağı olan Rover.com için sunulan bu özel Android uygulaması tamamen ücretsiz olmakla birlikte web hizmetlerinin tamamını telefonunuzun ekranına optimize edilmiş bir şekilde sunuyor.

YORUMLAR