Royal Revolt! 1.6.1 (Android)
Royal Revolt!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,487

  • Üretici

    flaregames

Royal Revolt! sürükleyici bir aksiyon-strateji oyunudur

Royal Revolt!, aksiyon ve strateji öğelerini oldukça başarılı bir şekilde birleştiren fetih tabanlı ücretsiz bir Android oyunudur.

Kale savunma oyunu yapısının zıttı bir mantığa sahip oyunda yapmamız gereken kale fethetmektir. Oyunun hikayesi prens olan kahramanımızın kral babası tarafından savaş büyüsü öğrenmek amacıyla şımarık ve beceriksiz aristokratların eğitildiği Bogsmarts büyü okuluna gönderilmesiyle başlıyor. Prensimiz eğitimine bu okulda devam ederken babası hayatını kaybeder ve krallık halaları ve amcaları tarafından paylaşılır. Bize düşen ise ordumuzu kurarak hakkımız olan krallığımızı geri almaktır.

Oldukça başarılı üç boyutlu grafiklere sahip oyunumuz kolay dokunmatik kontrolleri sayesinde sürükleyicilik kazanmaktadır. Dokunuşlarımızla yönettiğimiz birliklerimizi özel büyülerimiz ile desteklemeliyiz. Dilersek düşmanlarımızı bu büyüler ile şaşırtabilir, direkt hasar verebilir ya da birliklerimizi iyileştirebiliriz. Rpg öğeleri taşıyan oyunda birliklerimizi kazandığımız altınlarla seviye seviye güçlendirebilmekteyiz. Oyunda fethetmemiz gereken 58 adet kale bizi beklemekte.

Royal Revolt!'ta yer alan Türkçe desteği oyuna artı puan kazandırmaktadır. Oyun eğlenceli oynanışı, sürükleyici yapısı ve hoş grafikleri ile denenmeyi hakediyor.

YORUMLAR