RPG Clicker

RPG Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RPG Clicker, Android cihazlarınız üzerinde tek parmağınızı kullanaral rol yapma oyunu oynama imkanı ve heyecanı sunan başarılı bir oyun.

RPG Clicker, RPG oyunları severlerin beğenisine sunulan pikselli grafikleriyle retro oyun tadı veren oldukça basit fakat bir o kadar da eğlenceli bir oyun. Bildiğiniz üzere RPG oyunları genelde detaylı ve oynaması zor olan oyunlar olur. Bu oyunda tek yapmanız gereken şey ise tek bir parmağınızı kullanmak.

Oyunda sürekli ilerliyorsunuz ve ilerlerken önünüze çıkan canavarlar ile savaşarak onları yenmeye çalışıyorsunuz. Kedi karakterine ait silahı güçlendirebilmek için ya kestiğiniz canavarlardan bir silah çıkması gerekiyor yada kazandığınız paralar ile gerekli geliştirmeleri yapabilirsiniz.

Oynadıkça daha da güçlü büyülere ve saldırılara sahip olacağınız oyunda karakteriniz hazır olduktan sonra büyük bosslar ile savaşmaya başlayabilirsiniz. Kestiğiniz bosslardan oyunda sizin için oldukça önemli sayılacak eşyalar düşüyor. Bunun anlamı da bosslardan düşen eşyalar sayesinde daha güçlü bir karaktere sahip olacağınız.

Farklı bir RPG oyunu olması ile öne çıkan RPG Clicker'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat eski tür grafiklere sahip basit yapılı oyunlardan hoşlanmıyorsanız, bu oyun sizin için iyi bir seçim olmayabilir.

YORUMLAR