Run Lala Run

Run Lala Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Lala Run, zaman geçirebilmeniz için geliştirilen ücretsiz, basit ve eğlenceli Android koşu oyunlarından bir tanesi.

Run Lala Run, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği sınırsız koşu oyunlarından bir tanesi. Lala isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyun basit bir yapıya ve 2 boyutlu grafiklere sahip olmasına rağmen oldukça eğlenceli. Özellikle canınız sıkıldığında vakit geçirip eğlenebilmek için oynayabileceğiniz keyifli bir oyun.

Bu oyunda da diğer sınırsız koşu oyunlarında olduğu gibi önünüze çıkan engelleri zıplayarak aşmanız ve yol üzerindeki altınlardan olabildiğince toplamanız gerekiyor. Renkli ve karmaşık bir görüntü olduğu için dikkatli bakmazsanız gözünüz yanılarak hata yapmanızı sağlayabilir. Bu yüzden oynarken pür dikkat oyuna konsantre olmanız gerekiyor.

Oyundaki amacınız olabildiğince ileri gidebilmek fakat siz ilerledikçe oyunun zorluğu artıyor. Bu nedenle ilerledikçe daha ileri gitmek zorlaşıyor. Oyunda Lala ile zıplamak için ekrana dokunmanız yeterli. Önünüze çıkan engelleri zıplayarak atlatabiliyorsunuz.

Ücretsiz olması nedeniyle öne çıkmayı başaran Run Lala Run oyununu tüm Android severlere öneriyorum ve indirip denemelerini tavsiye ederim. Pişman olmayacağınıza eminim.

YORUMLAR