Run Like Troll 2 : Run to Die

Run Like Troll 2 : Run to Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Like Troll 2 : Run to Die, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir platform koşu oyunu.

Run Like Troll 2: Run to Die, son zamanlarda denk geldiğimiz en eğlenceli platform koşu oyunlarından bir tanesi. Oyunu Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımıza hiçbir ücret ödemeden indirebilme şansına sahibiz.

İnternet dünyasında hemen hemen her yerde karşımıza çıkan troll yüz ifadelerinden esinlenilerek tasarlanmış olan bu oyunda sürekli olarak koşan bir troll karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise engellere çarpmadan mümkün olduğunca uzun süre yol almak. Elbette bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda engel ve tuzak çıkıyor.

Karakterimizi kontrol etmek için iki tane butona sahibiz. Bunlardan biri zıplama diğeri ise yerde kayma hareketini gerçekleştiriyor. Karşımıza çıkan tuzakların bulundukları konuma göre bunlardan en uygununu seçerek yola devam etmeye çalışıyoruz. Her hareketimiz sırasında troll karakterin yüz ifadesi değişiyor ve ortaya son derece komik görüntüler çıkartıyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz mizahi yönü ağır basan bir oyun arıyorsanız Run Like Troll 2: Run to Die beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR