Run Sackboy! Run! 1.0.4 (Android)

Run Sackboy! Run!

Run Sackboy! Run!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Sackboy! Run!, diğer sonsuz koşu oyunlarına göre çok daha kaliteli grafiklere ve oynanışa sahip olan eğlenceli bir Android sonsuz koşu oyunu.

Run Sackboy! Run!, Android uygulama mağazası üzerinde yer alan diğer tüm koşu oyunlarındna ayrılarak kalite ve oynanışı ile ön plana çıkmayı başaran hem eğlenceli hem de muhteşem bir Android sonsuz koşu oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunda yapmanız gereken diğer oyunlara göre pek değişmiyor olsa da, oyunun teması oldukça değişik. Ne kadar çok koşarsanıza o kadar çok puan kazandığınız oyunda altınları toplama ve süper güçler kullanma da bulunuyor.

Oyunda kontrol ettiğimiz karakter oldukça sevimli fakat oyun içerisinde yer alan mağazadan daha da sevimli karakterler de alabilmek mümkün. Grafik kalitesi açısından çok üst seviyede bir oyun olan Run Sackboy! Run!, bunu boyutuyla da belli ediyor. Normalde kaliteli koşu oyunlarının en iyileri bile 50 MB civarındayken Run Sackboy! Run yaklaşık olarak 300 MB ve oldukça detaylı bir oyun.

Arkadaşlarınızla puan yarışı yapabileceğiniz oyunda siz bir şey yapmasanızda karakteriniz otomatik olarak koşuyor. Fakat önemli olan koşan karakterinizi doğru şekilde kontrol ederek hem dönüşleri doğru yapmalı hem de önünüze çıkan engelleri aşmalısınız. Engellerin üzerindne zıplamak için ekrana dokunmanız gerekiyor.

Eğer yeni, farklı ve gelişmiş bir koşu oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyunu kesinlikle Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR