Run Square Run

Run Square Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Square Run, Android kullanıcılarının oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı sınırsız koşu oyunlarından bir tanesidir.

Run Square Run, Android cihazlarınız üzerinde oynaybileceğiniz heyecanlı ve bağımlılık yapan bir sınırsız koşu oyunudur. Oyundaki tek amacınız gidebildiğiniz kadar çok mesafe gitmek. Uygulama marketi üzerindeki diğer koşu oyunları ile aynı amaca sahip olan Run Square Run'ı oynarken hem dikkatli hem de tetikte olmalısınız. Kolay gibi görünmesine rağmen hiç de kolay olmayan oyunda önünüze bir çok engel çıkmaktadır. Eğer engelleri geçmek yerine takılırsanız oyun bitmektedir.

Oyunun kontrol mekanizması oldukça rahat ve basit. Zıplamak için ekrana dokunmalısınız. Daha yükseğe zıplamak isterseniz ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Bu nedenle reflekslerinizin iyi olması gerekmektedir. Yol boyunca önünüze çıkabilecek bir çok engel ve tuzaklar bulunuyor. Ayrıca ilerledikçe zorluk seviyesi artmaktadır. Fakat zorluk seviyesinin ayarı oldukça düzgün yapılmış ve ani zorluk değişiklikleri olmamaktadır. Grafikler hakkında konuşmak gerekirse oldukça basit ve sade olduklarını söyleyebilirim. Fakat bu tarz oyunlarda grafiğin ön planda tutulmaması gerekiyor. Çünkü kimi zaman en basit grafiklere sahip oyunlarla bile saatlerimizi geçirebiliyoruz.

Benzer türde pek çok oyun olmasına rağmen denemenize değecek bir oyun olduğunu düşündüğüm Run Square Run'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. android cihazlarınız üzerinde oynarken keyifli vakit geçirmenizi sağlayacağına eminim.