Running Shadow

Running Shadow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running Shadow diğer sonsuz koşu oyunlarından bir hayli farklı bir çizgide ilerleyen, aksiyon dolu bir oyundur.

Running Shadow Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir koşu oyunudur. Özellikle son zamanlarda koşu oyunları epey popüler hale geldi. Bunu fırsat bilen üreticiler farklı konseptlere sahip koşu oyunları tasarlamaya devam ediyor.

Running Shadow da bu akımın takipçilerinden bir tanesi. Fakat bu oyun genelde burun kıvırdığımız koşu oyunlarından biraz daha farklı, biraz daha kaliteli görünüyor. Öncelikle oyun tamamen fantastik bir dünya üzerine kurulmuş. Bu noktada belirtmemiz gereken bir ayrıntı daha var; Running Shadow kesinlikle bir sonsuz koşu oyunu değil. Yani amaçsızca en yüksek skora ulaşmak için mümkün olduğunca ileri gitmeniz istenmiyor. Bunu yerine görev yabanlı bir yapıya yer verilmiş. Bölümler esnasında yapılması gereken bazı görevler var.

Elfler, goblinler, ve bunlar gibi 20’den fazla fantastik yaratığa sahip olan oyunda tüm bölümler göz alıcı bir şekilde tasarlanmış. Bu çeşitliliği karakterimizi kişiselleştirebileceğimiz giyim, kuşam seçenekleri izliyor. Karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Genel olarak Running Shadow başarılı bir koşu oyunu. En önemlisi de amaçsızca koşmak yerine oyunculara farklı görevler vererek heyecanı daima canlı tutuyor.