Sacred Guns

Sacred Guns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sacred Guns mizahi öğelerle dolu eğlenceli bir Android oyunudur.

Sacred Guns oldukça eğlenceli mizahi göndermeleri içerisinde barındıran ücretsiz bir Android oyunudur.

Nuh'un hikayesini konu alan Sacred Guns'ta Nuh Tanrı'nın yeryüzünden günahı silmek üzere gönderdiği tufandan belli canlıları korumak amacıyla bir gemi oluşturmalıdır. Biz ise bu gemiyi istenmeyen canlılara karşı korumalıyız.

Oldukça komik göndermeler şeklinde olan bu canlıların arasında Sünger Bob (Sponge Bob), Teletabiler, Pikaçu, Angry Birds kuşları, Winnie The Pooh gibi çizgifilm karakterlerinin benzerleri yer almaktadır. Şapşal bir şekilde üstümüze doğru gelen bu güruha karşı son savunmamızı yapmalıyız. 

Shooter tarzında bir aksiyon oyunu olan Sacred Guns'ta ekranda bize doğru gelen şapşal ordusunu elimizdeki özel silahları kullanarak yoketmeliyiz. 5 farklı kutsal silah hizmetimize sunulurken bölümler geçtikçe bu silahları güçlendirebilmekteyiz. Oyunun basit olan kontrolleri oyundan alınan keyfi arttırmaktadır. Kullandığımız silahlar gibi kontrol ettiğimiz karakteri de güçlendirebilmekteyiz.

Oyunun mizah dolu yapısı özel seslendirmelere sahip birbirinden komik ara sahneler ve oyun sonu videosu ile desteklenmektedir. Eğer eğlenmek ve gülmek istiyorsanız Sacred Guns denemeniz gereken bir Android oyunudur.

 

YORUMLAR