Samurai Legends

Samurai Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samurai Legends ile Android akıllı cihazınızda aksiyon dolu savaşlara katılabilirsiniz.

Android Aksiyon oyunları arasında yer alan Samurai Legends, oldukça kaliteli grafiklere ve oynanış mekaniklerine sahiptir. Bünyesinde birbirinden farklı savaş karakterini bulunduran mobil oyunda, fantastik öğelerde yoğunlukla kullanılmıştır.

Oyunculara gerilim dolu bir samuray dünyası sunan bu mobil oyunda birbirinden zorlu düşmanlar ile karşı karşıya geliyor ve onları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde yer alan karakterlerin birbirlerine göre farklı özellikleri yer alıyor. Dileyen oyuncular seçtikleri karakterleri yükseltebilir ve daha güçlü hale getirebilirler. Yükseltilen karakterler daha güçlü saldırılar yaparak düşmanların canını daha hızlı azaltırlar. Oyuncular online mod sayesinde dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya gelebilir ve birbirlerinin yeteneklerini sınayabilirler. Oyun içerisinde hızlı ve çevik olmanız sizlerin yararına olacaktır. Rakibinizden daha hızlı ve daha güçlü saldırlar gerçekleştirerek onları etkisiz hale getirebilirsiniz.

Özel görsel efektlerin, çarpıcı grafiklerin ve kusursuz ses efektleri ile oyunculara alışılmışın dışında bir oynanış tarzı sunan yapım tamamen ücretsiz olarak yayınlandı. Dileyen oyuncular Google Play’den hemen oyunu indirebilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirler.