San Andreas Crime City

San Andreas Crime City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

San Andreas Crime City, TPS kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunudur

San Andreas Crime City eğer bolca aksiyon içerisine dalmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan San Andreas Crime City'de suç ve terör ile tehdit edilen bir şehrin hikayesi konu alınıyor. Suçlular kanunları hiçe sayarak bu şehirde terör estirerek kontrolü ellerine aldıktan sonra bu suçlularla baş etmeleri için özel bir polis ttimi görevlendiriliyor. Biz de bu polis timinin bir üyesi olarak oyuna dahil oluyoruz ve bize verilen görevleri tamamlayarak suçluları yok etmeye çalışıyoruz.

San Andreas Crime City'de açık dünya tabanlı bir oyun yapısı mevcut. Oyunda karşımıza çıkan düşmanlara nişan alarak onları yok etmeye çalışıyoruz. Ayrıca oyunda arabalara ve farklı polis araçlarına binerek bu araçlarla yolculuk edebiliyoruz. Oyunda görevleri tamamladıkça para kazanabiliyor ve bu parayı polisimizi geliştirmek için kullanabiliyoruz. Bize polisimizin zırhını, ateş gücünü ve nişan alma yeteneklerini geliştirme imkanı veriliyor.

San Andreas Crime City tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir. TPS yani 3. şahıs bakış açısıyla oynanan San Andreas Crime City eğer heyecanlı çatışmalara katılmak isterseniz deneyebileceğiniz eğlenceli bir oyun.

YORUMLAR