San Andreas: Real Gangsters 3D 1.2 (Android)

San Andreas: Real Gangsters 3D

1.2
San Andreas: Real Gangsters 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

San Andreas: Real Gangsters 3D açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunudur

San Andreas: Real Gangsters 3D oyunculara kendi suç imparatorluklarını kurma imkanı veren bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan San Andreas: Real Gangsters 3D'de eskiden büyük bir mafya olan; fakat yakalanarak hapse atılan bir adamı yönetiyoruz. Hapiste geçen 5 zorlu yılın ardından kahramanımız hapisten çıkıyor. Artık karşısında 2 seçenek var. Bu seçeneklerden ilki sıradan bir hayat yaşayıp geçimi için çabalamak. Diğer seçenek ise şehir üzerindeki eski gücünü elde ederek suç imparatorluğunu yeniden inşa etmek. 2. yolu seçen kahramanımıza yardım etmek ise bize düşüyor.

San Andreas: Real Gangsters 3D'de farklı görevleri alıyoruz ve bu görevleri tamamladıkça hikaye boyunca ilerliyor. Bu görevlerde kimi zaman önemli kişileri aracımızda taşıyor, kimi zaman çete liderlerini avlamaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe görevler daha zorlu ve daha eğlenceli hale geliyor. Oyun içerisinde farklı arabaları çalabiliyor ve kullanabiliyoruz. Görevlerden kazanacağımız parayla yeni silahlar ve arabalarsatın alabiliyoruz.

San Andreas: Real Gangsters 3D'da eğer şehirde terör estirmeye başlarsak polisler peşimize düşüyor ve ilginç anlar yaşayabiliyoruz. Açık dünya tabanlı oyunda bizi geniş bir oyun haritası bekliyor. Oyunun ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR