San Andreas Straight 2 Compton 2.2 (Android)

San Andreas Straight 2 Compton

2.2
San Andreas Straight 2 Compton
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

San Andreas Straight 2 Compton mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

San Andreas Straight 2 Compton, bilgisayarlarımızdan ve oyun konsollarımızdan tanıdğımız GTA oyunlarına benzer bir oyun tecrübesi mobil cihazlarımıza taşıyan açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan San Andreas Straight 2 Compton'da San Andreas şehrine konuk oluyoruz. Oyunumuzun ana kahramanı yıllarca hapis yattıktan sonra nihayet çıkış günü gelen bir kahraman. Kahramanımız hapisten çıktıktan sonra ilk iş olarak kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışıyor; fakat eski düşmanları peşini bırakmıyor. Bu nedenle savaşarak düşmanlarını temizlemesi gerekiyor. Biz de ona bu savaşta yardımcı olarak maceraya dahil oluyoruz.

San Andreas Straight 2 Compton'da oyuncular görevleri yaparken farklı silahları kullanabilmekteler. Oyunun haritasına serbestçe dolanırken farklı araçları kullanabiliyoruz. Klasik olarak arabaları kullanabildiğimiz gibi motorlar, tanklar ve hatta helikopterler bile kullanabiliyoruz.

San Andreas Straight 2 Compton'da herhangi bir suç işlediğimizde polis peşimize takılmakta. Bu nedenle hareketlerimize dikkat etmemiz gerekiyor. Oyunun ortalama bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.