Scooby-Doo Mystery Cases 1.0 (Android)

Scooby-Doo Mystery Cases

1.0
Scooby-Doo Mystery Cases
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scooby Doo ve arkadaşları yine gizem çözme peşinde.

Scooby-Doo Mystery Cases, çocuklar kadar yetişkinlerin de izlediği popüler çizgi filmin mobil oyunu. Warner Bros’un Android platformunda ücretsiz indirmeye açtığı oyunda çizgi filmde olduğu gibi Scooby Doo, Shaggy ve arkadaşları bir gizemi daha aydınlatmak için yola çıkıyor.

Popüler çizgi film kanalı Cartoon Network başta olmak üzere birçok kanalda oynayan, sinema severlerle de buluşan yılların eskitemediği çizgi film Scooby Doo’nun mobil platforma uyarlanan oyunu tek kelimeyle muhteşem! Warner Bros tarafından hazırlanan oyunda sevimli, yetenekli obur köpek Scooby Doo ve onun kadar iştahlı Shaggy öne çıkıyor. Ekibin geri kalanı Velma, Freddie ve Daphne de yer alıyor. Scooby Doo ve Shaggy, her zaman olduğu gibi gizemi aydınlatmadan ziyade karınlarını doyurmakla meşgul olduklarından Freddie ve Velma’nın yardımını alarak ilerliyorsunuz. Maskeli kötü adamı bulmak için etrafa dikkatlice bakınıp ipuçları ararken olayı çözme noktasına geldiğinizde tuzaklar kurup kötü adamın maskesini düşürüyorsunuz.

Gizem çözmeyi tamamladığınızda çizgi film ve çizgi roman bölümüne de bakmanızı tavsiye ederim. Scooby Doo çizgi filmini ücretsiz izleme, çizgi romanını okuma şansına sahipsiniz.

YORUMLAR